Szczenięta

Szanowni Państwo,

obecnie w naszej hodowli posiadamy szczenięta. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami po więcej informacji o dostępnych maluchach.

Nasze szczenięta od urodzenia mieszkają i wychowują się z nami w domu, dbamy o to, aby od małego miały jak najwięcej kontaktu z ludźmi, przyzwyczajały się do domowych odgłosów, do obecności innych zwierzaków. Jest to bardzo ważne w procesie ich socjalizacji. Maluszki powinny mieć kontakt z nowymi sytuacjami, ludźmi, miejscami, doświadczanymi stopniowo w pozytywny sposób. Proces ten powinien być następnie kontynuowany przez nowych opiekunów psiaka. To, co szczenię pozna i nauczy się w ciągu kilku pierwszych miesięcy, może mieć ogromny wpływ na całe jego życie, więc kwestii socjalizacji nie warto lekceważyć.

Nasze szczenięta opuszczają hodowlę zaszczepione i odrobaczone, posiadają książeczkę zdrowia, oraz metrykę wydaną przez Związek Kynologiczny w Polsce, na podstawie której nowy właściciel może wyrobić pupilowi rodowód. Ponadto, maluszki otrzymują wyprawki, oraz podpisujemy umowę kupna-sprzedaży.

Wszystkie nasze szczenięta posiadają rodowody FCI.

Zależy nam, aby nasze dzieci trafiły do kochających domów, w których będą traktowane jak pełnoprawni członkowie rodziny.

Zastrzegamy sobie prawo odmowy sprzedaży szczenięcia bez podania przyczyny.

Informacje dotyczące miotów znajdą Państwo w aktualnościach.